Doména je na predaj, viac info na: info@webproduction.sk / 0911 182 414

Mikrostránka

V tejto štúdii si ukážeme mikrostránku, ktorej cieľom je spropagovať vytvorenie PPC reklamnej kampane a optimalizáciu webových stránok, SEO.

Čo je a na čo slúži mikrostránka?

Mikrostránka alebo aj podporná stránka je jednoduchá webová stránka, ktorá slúži na propagáciu nového produktu, služby, aktivity a väčšinou odkazmi smeruje na hlavnú stránku prevádzkovateľa webu. Každá mikrostránka sa venuje jednej téme alebo oblasti a je veľmi dobre SEO optimalizovaná na kľúčové slová, prípadne myšlienku. Stránky tak majú šancu sa zobrazovať pomerne vysoko vo vyhľadávačoch na optimalizované frázy, čo pomáha získať návštevníkov, ktorí sa priamo zaujímajú o danú problematiku.

Mikrostránka na propagáciu vytvorenia PPC reklamy a SEO optimalizácií stránok

Našim cieľom bolo vytvorenie jednoduchej stránky, ktorá obsahuje základné informácie o jednotlivých službách, spolu s grafickou prezentáciou výsledkov. Takto sa vie návštevník aj bez hlbšej znalosti problematiky jednoducho navigovať na službu, ktorá je pre neho najvhodnejšia.

Prejsť na mikrostránku.
Mikrostránka na propagáciu vytvorenia PPC a SEO
V prípade, že máte záujem o vytvorenie mikrostránky, neváhajte a kontaktujte nás pre získanie bližších informácií a cenovej ponuky.

Ak sme Vás zaujali, dajte o nás prosím vedieť. Ďakujeme!

Facebook Twitter Google+ Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email