Doména je na predaj, viac info na: info@webproduction.sk / 0911 182 414

SEO štúdia

Prípadová SEO štúdia stránky DovozyAut.sk, ktorej sme pomohli dostať sa na popredné miesta v Google a získať tak nových návštevníkov.

Prípadová SEO štúdia portálu: DovozyAut.sk

Prácu na portáli, ktorý sa zaoberá dovozom áut zo zahraničia, poistením a leasingom sme začali dôkladnou onpage optimalizáciou a neskôr prešli na offpage optimalizáciu (optimalizácia faktorov mimo stránky). Niektoré z použitých techník sú nasledovné:
  • Zadefinované meta informácie o každej stránke. To znamená, že stránky majú zadefinované frázy, kľúčové slová a popis, ktoré ich najlepšie charakterizujú a poskytujú tak o nich základné informácie.
  • Nadpisy a text upravený tak, aby bol atraktívnejší pre návštevníka stránky a zároveň obsahoval väčšiu hustotu hlavných kľúčových slov.
  • Presmerovaná stránka z DovozyAut.sk na www.DovozyAut.sk. Z hľadiska SEO je lepšie zjednotiť stránky presmerovaním verzie bez www na verziu s www. V opačnom prípade sa linky berú ako dve rozdielne stránky a teda aj pozitívny kredit sa rozdeľuje medzi dve stránky.
  • + mnohé iné optimalizačné techniky, ktoré viac či menej zavážia pri umiestnení webu na vyššie, ideálne prvé pozície vo vyhľadávačoch.

Vďaka SEO sa stránka zobrazuje v Google čoraz častejšie

Ako môžete vidieť v grafe z Google Webmaster Tools, stránka pred začatím optimalizácie mala nulovú návštevnosť. Koncom októbra sme počas 6 týždňov implementovali rôzne onpage a offpage optimalizačné techniky, vďaka ktorým sa stránka začala objavovať v organických výsledkoch vyhľadávania čoraz častejšie.
Za sledované obdobie 3 mesiacov sa stránka zobrazila v Google na 82 fráz celkovo 4828 krát, z toho prišlo na web 471 návštevníkov. Graf tiež ukazuje zvyšujúci trend návštevnosti stránky aj po skončení SEO optimalizácie.
Stúpajúci počet návštevníkov v Google

Stránka sa zobrazuje po krátkom období na hlavnú frázu na druhej pozícii v Google

Firma zaoberajúca sa dovozom áut zo zahraničia sa zobrazuje na druhej pozícii v Google na hlavnú frázu. Ako je vidieť na predchádzajúcom obrázku, aj po skončení optimalizácie pozitívny efekt pretrváva a je veľmi pravdepodobné, že stránka sa v krátkom čase začne zobrazovať na danú frázu na prvej pozícii.
Stránka sa zobrazuje na druhej pozícii v Google
V prípade, že máte záujem o optimalizáciu webu, neváhajte a kontaktujte nás pre získanie bližších informácií a cenovej ponuky.

Ak sme Vás zaujali, dajte o nás prosím vedieť. Ďakujeme!

Facebook Twitter Google+ Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email