Doména je na predaj, viac info na: info@webproduction.sk / 0911 182 414

SEO štúdia

Prípadová SEO štúdia stránky MojKalendarik.sk, ktorej sme pomohli optimalizáciou webu získať nových užívateľov.

Prípadová SEO štúdia portálu: MojKalendarik.sk

Ukážme si teraz niektoré techniky optimalizácie webu, ktoré boli použité pri projekte s názvom menštruačný a ovulačný kalendár na zabezpečenie umiestnenia webu na popredné pozície v organickom Google vyhľadávaní:
  • Zadefinované meta informácie o každej stránke. To znamená, že stránky majú zadané kľúčové slová a frázy, ktoré ich najlepšie charakterizujú spolu s popisom, ktorý sa zobrazí vo vyhľadávači a poskytne základné informácie o webe.
  • Použité „pekné“ URL linky. Ich význam je dvojaký, slúžia pre vyhľadávače ako zdroj fráz a slov, ale hlavne pre ľudí, pretože im umožňujú odhadnúť zameranie webu, prípadne ľahšie zapamätať webovú linku. Viac napovie nasledovný príklad:
  • Vytvorená stránka, ktorej doména je hlavná fráza daného portálu. Na stránke bol vytvorený propagačný text hlavného portálu spolu s webovými linkami. Predpokladá sa, že doména, ktorá má v názve hľadanú frázu sa dostane časom vo výsledkoch vyhľadávania na vyššiu pozíciu. Týmto spôsobom sa tiež získa odkaz na web, čím tento portál získa viac „kreditu“. V tomto prípade ide o frázu menštruačný kalendár.
  • + mnohé iné techniky, ktoré viac či menej zavážia pri umiestnení webu na prvé pozície v Google, spolu však tvoria celok.

Po optimalizácii sa stránka objavila na prvých pozíciách v Google na určité kľúčové slová

Ako môžete vidieť na obrázku, portál sa po zadaní frázy „prejavy ovulácie“ zobrazí na prvej pozícii v Google. Samozrejme, stránku sme optimalizovali aj na mnohé iné frázy a kľúčové slová, ktoré najlepšie charakterizujú daný portál. Týmto sme získali návštevnosť, za ktorú už nemusíme platiť. V prípade, že potrebujete získať návštevníkov v pomerne krátkom čase, odporúčame využiť reklamu na Google v systéme AdWords. Samozrejme, rozumná je vhodná kombinácia oboch skôr spomenutých prístupov.
Stránka Mojkalendarik.sk sa zobrazuje na dohodnuté kľúčové slová na prvej pozícii v Google
V prípade, že máte záujem o optimalizáciu webu, neváhajte a kontaktujte nás pre získanie bližších informácií a cenovej ponuky.

Ak sme Vás zaujali, dajte o nás prosím vedieť. Ďakujeme!

Facebook Twitter Google+ Digg Reddit LinkedIn Pinterest StumbleUpon Email